nurullah-erdogan-web-tasarim-seo-uzmani

Nurullah ERDOĞAN

Uzmanlık:
Web Tasarım & SEO Uzmanı
Deneyim:
13 yıl

Nurullah ERDOĞAN kimdir?

SEO son zamanlarda en çok ihtiyaç duyulan alanların başında gelmektedir. SEO bir arama modu olup birçok firma tarafından kullanılmaktadır. SEO arama motorlarının web sayfalarını daha iyi taramasını sağlayan bir optimizasyon şeklidir. SEO firmaları birçok ilde ülke geneline hizmet vermektedir. Ankara SEO firmaları bu alanda öne çıkmaktadırlar. Özellikle SEO Uzmanı Nurullah ERDOĞAN yaptığı çalışmalar ile dünya çapında bir üne sahiptir.

SEO Uzmanı web sitelerindeki büyük eksiklik olan kalite düzeylerini irdeleyerek en iyi seviyeye çıkarmak için gerekli araştırmaları yapan kişidir. SEO Uzmanı Nurullah ERDOĞAN teknoloji eğitimleri alanında yeterli düzeyde bilgiye sahip konumda olduğu için tüm web çalışmalarında en iyi hizmeti vermektedir. SEO Uzmanı Nurullah ERDOĞAN kullanıcı davranışları hakkındaki tüm bilgileri derleyerek çalıştığı web sitelerine en iyi şekilde programlayarak siteye benzersiz bir sunum sağlamaktadır.

SEO hizmetini artık birçok firma e-satışlarında çok tercih ettiği ve sektöründe artık sanal satışa doğru gittiğini düşünürsek seolara olan önem artmaktadır. SEO hizmetini sağlayan firmaların internet, reklam ve web bilgisinin çok ileri düzeyde olması gerekmektedir. SEO Uzmanı Nurullah ERDOĞAN bu alanda tüm donanımlı bilgiye sahiptir.

SEO hizmet almak isteyen firma bu hizmeti SEO Uzmanı Nurullah ERDOĞAN’dan çok ekonomik fiyatlar karşılığında alabilmektedirler. SEO Uzmanı olmak için uzun deneyimler ve eğitimler gerekmektedir. SEO Uzmanı web üzerinde istenilen şekilde en iyi hizmeti profesyonelce verebilmektir.

nurullah-erdogan-web-tasarim-seo-uzmaniNurullah ERDOĞAN kimdir? Ankara’da doğdum ve burada ikamet etmekteyim ancak aslen Yozgat’lıyım.
2006 yılında teknoloji eğitimleri veren özel bir firmada web tasarım elemanı olarak bilişim alanına ilk adımımı attım. Kariyerime Web Tasarım Uzmanı, SEO Uzmanı, Sosyal Medya Uzmanı, E-Ticaret Uzmanı olarak profesyonel bir şekilde devam ediyorum.

2009 yılına kadar başta sistem ve network eğitimleri olmak üzere takiben grafik ve web tasarım eğitimleri aldım.
Bilişim teknolojilerine olan özel ilgim gün geçtikçe beni içine çekmeye başladı.

İnternet ve reklam çalışmalarına olan ilgimi çalışma hayatıma taşıyarak kendimi internet reklamcılığı alanında geliştirmeye başladım.

2010 yılından beri bilgisayar ve İngilizce alanlarında sektörde öncü özel eğitim kurumlarının internet sitelerinin SEO çalışmalarını ve Adwords hesaplarını yönetmeye başladım.

2011 yılının başında özel eğitim firmasında Dijital Pazarlama Uzmanı ve Eğitmeni olarak bilgilerimi öğrenmek isteyen kişilere aktarıyorum.

2012′nin son çeyreğinde bir “Dijital Pazarlama Ajansı” girişimi ile bir hayalimi gerçekleştirmiş bulunuyorum.

2014 yılının 2. çeyreğine yeni ajansım olan Ket Web Dijital Medya Ajansı’nın kurucusu ve yöneticisi olarak başladım. Çalışmaları ile çok ciddi referanslar elde etmiş ajansa yeni referanslar elde etme yolunda artık bizlerde dahil olmuş bulunmaktayız.

Uzmanlıklar

SEO
100%
WEB TASARIM
100%
WORDPRESS
100%
OPENCART
100%
WHMCS
100%
E-TİCARET
84%
DİJİTAL PAZARLAMA
90%
GRAFİK TASARIM
76%
SOSYAL MEDYA
73%
HTML
93%
CSS
63%
PHP
46%