KET WEB, WEB TASARIM, WEB YAZILIM, HOSTİNG, SUNUCU, DOMAİN, SEO, SMO, SMM, SOSYAL MEDYA, E-TİCARET ve DİJİTAL REKLAM SÖZLEŞMESİ

 

MADDE 1: TARAFLAR VE TANIMLAR 

İş bu sözleşme  // 2021  müşterinin adresinde Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ) ile aşağıda adresi ve ticari unvanı yazılı bulunan firma (MÜŞTERİ olarak anılacaktır) arasında imzalanmıştır.

İSİM SOYİSİM:

ADRES:

TEL:

E-MAİL:

TİCARİ ÜNVAN:

VERGİ DAİRESİ:

VERGİ NUMARASI:

V.D.:

V.N.:

MADDE 2: SÖZLEŞMENİN KONUSU 

İşbu sözleşme MÜŞTERİ’nin iletişim, tanıtım, reklam ve benzeri hizmetleri yürütebilmek amacıyla ihtiyaç duyduğu web tasarımının Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ) tarafından hazırlaması hizmetini kapsamaktadır.

Müşteri’nin web sitesi için gerekli olan sunucu, hosting, dedicated, domain vb. Hizmetlerin kullanımı ve yüklümlülükleri web sitemizde bulunan “Hizmet Sözleşmesi” sayfasında beyan edilmiştir. Bu sözleşmeye ek olarak web sitemizde bulunan “Hizmet Sözleşmesi” müşteri tarafından okunmuş ve kabul edilmiş olarak sayılacaktır. Müşteri Paneline kayıt esnasında da tüm sözleşmelerin kabulü ile ilgili onay müşteri tarafından verilmektedir. Web siteleri için hazırlanmış olan “Hizmet Sözleşmesi” web sitesini veya domainini bizde barındıran tüm müşteriler için geçerlidir. Firmamızın tüm web sitelerinde bulunan SÖZLEŞMELER ve https://www.ketweb.com.tr/sozlesmeler/ adresinde bulunan; Hizmet Sözleşmesi, Kullanım Şartları, Gizlilik Sözleşmesi ve KVKK ile ilgili tüm sözleşmeleri okumuş, Kabul etmiş sayılacaktır.

MADDE 3: MÜŞTERİ’NİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ 

 • MÜŞTERİ, web tabanlı yazılımların yükleneceği sunucu (server / hosting) sistemini ve bu sistemin çalışabilmesi için gerekli donanım/yazılım gereksinimlerini kendisi tedarik etmiş ise yapılacak olan hizmetin gereksinimlerine karşılıyor ise kullanılır. MÜŞTERİ, bu gereksinimleri kendisi sağlıyorsa herhangi bir teknik problemde, hacklenme, veri kaybı, site yedeklemesi, arıza gibi ortaya çıkan problemlerde tüm sorumluluğu üzerine aldığını Kabul eder. Müşteri hosting hizmetini ve domain tescilini Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı )’dan talep ederse EK-2’de geçerli olan 2021 ücret  tablosu geçerli olacak ve web tasarım hizmet bedeline ilave edilecektir.
 • Web tasarımın düzenlenmesi ve tasarlanması aşamasında gerekli olan resim ve yazılı dökümanları kendisi tedarik etmeli veya ettirmeli, resimleri bilgisayar ortamında veya yüksek kalitede Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı )’a E-ticaret siteleri içinde geçerlidir. Web sitesinde kullanılacak olan içeriklerin tedarik sorumlusuda Müşteridir. Müşterinin gerekli dökümanları zamanında vermemesinden kaynaklanan gecikmeden dolayı Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı )  sorumlu tutulamaz. Bu aşamada işin iadesi talep edilemez.
 • MÜŞTERİ, Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ) tarafından üretilen yazılımlarda kullanılan özel yazılım tekniklerinin telif hakkının Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı )’na ait olduğunu, bu yazılımların hiçbir şekilde çoğaltılıp, dağıtılmayacağını kabul ve beyan Ayrıca web sitesinin tasarımının kopyalanarak bir başka sitede kullanılması Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı )’nın yazılı iznine bağlıdır.
 • MÜŞTERİ, verdiği içeriklerin tüm fikir, düşünce, ifade, yorum, resim ve yazıların kendisine ait olduğunu, Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı )’nın hiçbir şekilde sorumlu olmadığını kabul ve beyan
 • MÜŞTERİ, kendisine ait tüm yedeklerin ve verilerin güvenliğinden Herhangi bir sebepten dolayı bilgi kaybı yaşandığında Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ) mesul olmayacaktır. MÜŞTERİ bu durumdan doğabilecek zararlardan dolayı Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı )’dan herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz. Hosting vb. Hizmet Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ) tarafından sağlanıyor olsada tüm yedeklemelerden ve bu yedekleri saklamakta MÜŞTERİ sorumludur.
 • MÜŞTERİ, hostingi kendisi sağlaması durumunda web sitesi tamamlandıktan sonra yedeklerini almakla yükümlüdür. Olası sorunlarda Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ) hiçbir şekilde sorumlu değildir. Ancak MÜŞTERİ’NİN talep etmesi durumunda ücret karşılığı yedek alma işlemi Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ) tarafından gerçekleştirilecektir. Yedekleme hizmeti ise her site için geriye dönük olarak maksimum 1 aylık yedekleri kapsamaktadır. Eski yedekler sunucudan otomatik olarak silinmektedir.
 • MÜŞTERİ, web site tasarımı ve diğer hizmetler ile ilgili belirlenen ücreti Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı )‘nın belirlediği tarihlerde ödemekle yükümlüdür. İlgili tarihlerde ödeme yapılmadığında Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ) tüm hizmeti durdurma ve silme hakkına sahiptir. MÜŞTERİ aksi bir hak talep edemeyecektir.
 • Yapılan web site veya yazılımlarında yapan firmanın sorumluluğunun bulunması sebebiyle sitede herhangi bir yerde bulunan “Web Tasarım” “Web Tasarım & SEO” “Firma Logosu” gibi ibarelerin kaldırılması yasaktır. Sitelerin footer kısmında bu ibareler yer almaktadır. Müşteri bu ibareleri kaldırma isteğinde bulunamaz. Copyright yazılarının kaldırılması durumunda siteler erişime kapatılacaktır.

3.9. Müşteri, web sitelerinin yıllık ödeme tutarlarını zamanında yapmalıdır. Aksi taktirde hizmetler askıya alınacak, uyarı sonrası ödeme yapılmazsa tüm hizmetler tamamen silinecektir. Bu durumda Müşteri herhangi bir hak iddia edemez. Yıllık hosting, domain, bakım ve danışmanlık ücretleri Müşteriye sunulacaktır. Şayet yalnızca Hosting ve Domain hizmeti Müşteri tarafından sağlanıyorsa, Yıllık bakım ve danışmanlık ücreti olan 300 TL’yi Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı )’na ödemek zorundadır.

MADDE 4: Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı )’nın YÜKÜMLÜLÜKLERİ 

 • Müşteri’nin tanıtım ve reklam için ihtiyaç duyduğu hizmeti (web tasarımı ve diğer hizmetler) hazırlamakla yükümlüdür.
 • Müşteri’ye sağlanmakta olan hizmetlerle ilgili oluşabilecek yazılımsal hataları ve sorunları 1 hafta içerisinde düzeltmekle yükümlüdür. Bu düzeltmeler için ücret talep Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ) yalnızca sistemsel ortaya çıkan problemleri kapsayan durumlarda ücretsiz destek sağlamaktadır.
 • Müşteri için hazırlanmış tasarımdaki mevcut bölümlerdeki basit değişiklikler (komple tasarım ve kod/blok/div/plugin ve yazılımsal değişikliği gerektirmeyen düzeltmeler) için, gerekli çalışmayı tamamladıktan sonra Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı )’nın belirleyeceği en kısa süre içinde gerekli düzenleme ve ilaveleri sisteme entegre edeceğini beyan Bu düzeltmeler için ücret talep edilmeyecektir. Ancak özel istekler bu kapsamda yaptırılamaz.
 • Müşteri tarafından talep edilen ek tasarım (tasarım ve kod değişikliği gerektiren düzeltmeler, sayfa eklemeler, anasayfa tasarım değişikliği, banner değişikliği v.b) için, gerekli çalışmayı tamamladıktan sonra belirleyeceği en kısa süre içinde gerekli düzenleme ve ilaveleri ek ücret mukabilinde sisteme entegre edeceğini beyan eder.
 • Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ), Tasarımını yapmış olduğu sitelerde hazır CMS (WordPress, Opencart vb.) alt yapısını kullanmaktadır. Müşteri özel bir talepte bulunmadığı sürece kullanılan hazır CMS sistemine itiraz edemeyecektir. Ek ücrete tabi olarak Müşterinin talepte bulunması ile Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ) site tasarımında php, asp, html ya da diğer sistemleri kullanılarak istenilen siteyi tasarlayacaktır.
 • Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ), Tüm Müşteri sitelerini periyodik olarak yedeklemek ile yükümlüdür. Bu yedeklemeler Haftalık ve Aylıktır. Fakat bu yedekler SADECE Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı )‘nın hatasından kaynaklanan sistem sorunları sebebiyle yedeklerden geri dönüş yapılması içindir. Müşteri ile bu yedekleri paylaşmak zorunda değildir.
 • Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ), Müşterilerine hosting hizmeti sağladığı durumda yapılmaması gereken şartları bildirecektir. Buna rağmen kuralları ihlal eden kullanıcılar sebebiyle diğer kullanıcıların sistem sorunu yaşamasından Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ) asla sorumlu değildir. Sorumluluğu sorunu en kısa sürede çözmek için sunucu firması ile ortak çalışma yapmaktır.
 • Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ), Müşterilerine internet sitesinde belirtmiş olduğu saatlerde destek ve müşteri taleplerini yanıtlamak ile yükümlüdür. Destek saatleri Hafta içi sabah 09:00 – 18:00, Cumartesi 09:00 – 13:00 saatleridir. Bu saatlerde müşteri talepleri iş yoğunluğuna göre sırasıyla cevaplanmaktadır. Bu saatler haricinde gönderilen müşteri talepleri iyi niyete dayanarak ve müşterilerin mağdur olmaması sebebiyle cevaplanabilir. Destek hizmeti yapılan çalışmaların kayıt altında tutulabilmesi için SADECE “müşteri paneli” üzerinden yapılmaktadır. Telefon, mail ve whatsapp üzerinden ASLA destek verilmemektedir. Ancak acil durum, ya da mağduriyeti gidermek adına telefon ile destek Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı )‘nın kendi insiyatifinde ve iş yoğunluğuna göre verilebilmektedir.
 • Arama Motoru Optimizasyonu hizmeti veya diğer Dijital Pazarlama (SEO, SEM, SMM, SOSYAL MEDYA) hizmeti verilen müşterinin çalışma şablonunu oluşturmak ve çalışma programına göre işlemleri yapmak zorundadır. Ödemeler aylık veya yıllık olarak yapılır. Minimum çalışma süreleri sözleşme ile ortalama 6 aydan başlamaktadır. MÜŞTERİ bu süre zarfında peşinen veya aylık olarak düzenli ödeme yapmak zorundadır, aksi takdirde çalışmalar askıya alınacaktır.

MADDE  5: GİZLİLİK VE GÜVENLİK 

Hem Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ) hem de MÜŞTERİ birbirlerinin gizlilik kurallarına saygı göstermelidir. Üçüncü şahıslarla paylaşılması zorunlu olmayan ve zaten diğer kişilerin ulaşımına açık olmayan tüm bilgiler gizli kabul edilip başka kişilerle paylaşılmamalıdır.

5.1. Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ) ve MÜŞTERİ Dosya Transfer Yetkisi (FTP), Veritabanı, Yönetim Kontrol Paneli şifreleri ile site içeriğine ve veritabanına kayıtlı müşteri bilgileri ve özel bilgileri 3. kişi ve kuruluşlarla paylaşmayacağını ve kullandırmayacağını beyan ve taahhüt eder.

5.2. MÜŞTERİNİN kendisi veya kendi çalışanlarının, herhangi bir kasıt, ihmal ya da kusurundan dolayı şifrelerin 3. kişi veya kuruluşların eline geçmesi halinde doğabilecek zararlardan Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ) mesul değildir.

5.3. Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ), yapmış olduğu yazılım, web sitesi işlemlerinde MÜŞTERİ’ye kesinlikle sunucu, hosting, ftp, admin paneli, veritabanı gibi önemli unsurlar oluşturan kısımların şifresini vermemektedir. Herhangi bir değişiklik, güncelleme veya ekleme işlemlerinde MÜŞTERİ Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı )’na ulaşarak işlemlerini yaptırabilir. MÜŞTERİ bu konuda Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı )’ndan kesinlikle hak talep edemez.

MADDE 6: ELEKTRONİK KAYITLARIN GEÇERLİLİĞİ 

6.1. Taraflar arasında ve tarafların yetkililerince yapılan ticket, e-posta, anlık mesaj, whatsapp ve faks gibi elektronik yazışma kayıtları, kanunen geçerli delil sayılarak, usul hukuku bağlamında kesin ve bağlayıcı delil olarak kabul edilmiştir.

MADDE 7: TEBLİGATLAR 

7.1. İşbu sözleşme ve uygulanması ile ilgili olarak yapılacak her türlü tebligat için, taraflar, işbu sözleşmede yazılı adresleri, yasal ikametgah olarak belirlemişlerdir. Taraflar, bu adreslerde vaki değişiklikleri, diğer tarafa, noter kanalı veya iadeli taahhütlü mektup yolu ile bildirmedikleri takdirde, bu adreslerine yapılacak tebligatların geçerli, usulüne uygun ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

MADDE 8: GARANTİ 

8.1. Web sitesinin, istenilen her türlü fonksiyonu yerine getirecek şekilde testleri tamamlandıktan sonra çalışır durumda yayımlandığı tarihten itibaren başlayacak ve toplam garanti süresi 1 yıl olacaktır.

8.2. Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ) tarafından titizlikle geliştirilecek ve test aşamasında olası hatalardan arındırılacak web sitesinde, 1 yıllık garanti süresi içerisinde olabilecek yazılım veya tasarım hatalarının düzeltilmesinde veya sitenin çalışmaması durumunda müdahale edilip çalışır duruma getirilmesi esnasında herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

8.3. Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ) tarafından verilen Dijital Reklam hizmetleri içerisinde bulunan Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hizmetin de belirli bir sıralama garantisi verilmemektedir. Anahtar kelimelere yalnızca “ilk sayfa” garantisi verilmekte olup, 1.2.3. sıra gibi bir sıralama garantisi verilmemektedir. Her çalışma için bu koşullar geçerli değildir. Kelimelerin ve Sitenin analizleri sonucunda çıkacak olan rapora göre çalışma şekli ve ücreti belirlenir. SEO,SMO,SEM ve SMM çalışmalarında ücretler aylık olarak ödenmekte olup ödeme gecikmelerinden kaynaklanan gerileme, düşme gibi durumlardan Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ) sorumlu tutulamaz. MÜŞTERİ ödeme planına göre düzenli olarak hizmet/hizmetler ödemelerini Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı )’na düzenli olarak yapması gerekmektedir. SEO çalışmaları kısa süreli çalışmalar da etkili olmamakla beraber anında sonuçlar veren çalışmalar değildir. MÜŞTERİ bunun farkında ve bilincinde olarak bu sözleşmeyi imzalamış ve Kabul etmiş sayılır. Aksi hallerde Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ) bu durumlardan sorumlu tutulamaz. Çalışmalarda belirli bir süre verilemediğinden ortalama olarak 3-6 veya 6-12 ay şeklinde bir süre bildirimi yapılır. Ancak kesinlikle SEO çalışmalarında net zaman dilimi verilememektedir. Çalışma süresinde vazgeçen MÜŞTERİ, SEO işlemleri konusunda kesinlikle iade bedeli isteyemez. Çalışmalarda garanti verilemediğinden söz konusu olan çalışma da başarı elde edilemezse yapılan hiç bir çalışmanın ücreti geri iade edilemez. Müşteri bu şart ve koşulları okumuş, Kabul etmiş sayılır.

8.4. Sosyal Medya (Facebook, Twitter, İnstagram) mecraları üzerinde takipçi, beğeni, çekilişle takipçi, yorum gibi hizmetlerinin hiçbirinde GARANTİ verilememektedir. Alınmış olan hizmetlerden düşüşler yaşanacağını MÜŞTERİ bilmektedir ve bunun sorumluluğunu kendisi almaktadır. Bu durumdan Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve iade talep edilemez.

8.5. Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ), SEO, SEM, SMM, SMO gibi Dijital Reklam hizmeti altında vermiş olduğu tüm hizmetlerinin çalışma şekillerini ve bilgilerini özel ve gizli tutmaktadır. MÜŞTERİ hiçbir şekilde Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı )’ndan çalışma ile ilgili detay bilgilerini talep edemez. Örneğin, Backlink, Link çalışmaları gibi.. Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı )’nın özel olarak gördüğü ve MÜŞTERİ’ye ilettiği hiçbir bilgiyi MÜŞTERİ Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı )’ndan talep edemez. MÜŞTERİ’ye yapılan işlemlerde gizlilik derecesi bulunan maddeler açıklanmaz. Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ) bunları gizli tutmakta hak sahibidir. Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ) yaptığı işlemleri söyler ve ispat derecesi var ise ispatlar. Ancak nasıl yaptığını, ne aldığını, ne kullandığını gösteren detaylar sunmamaktadır.

MADDE 9: ÜCRETLENDİRME ve ÖDEME 

İnstagram hizmetleri alınan hizmete göre fiyat değişikliği göstermektedir.

Müşteri sözleşmeye konu olan ücretin %60’nı peşin olarak iş başlangıcında, iş bitişi ve onaylanmasının ardından, kalan %40’nı ücretini fatura kesim tarihinden 2 gün sonra ödeyecektir.

Müşteri ödemeleri anlaşılan şekilde ödemekle yükümlüdür. Ödeme konusunda problem veya aksatma yaşatan müşterilerin hizmetleri sözleşmeye istinaden Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ) tarafından durdurulma/silinme hakkına sahiptir. Müşteri ödemelerini takip etmeli, faturasını istemekle yükümlüdür. Ödeme ile ilgili problemler oluşmasından kaynaklı olabilecek her türlü kesinti/engelleme gibi durumları müşteri kabul ve taahhüt etmiştir. Fiyatlara KDV dahil değildir.

MADDE 10: İŞİN TAMAMLANMASI & İPTALİ 

Web sitesinin hazırlanması Müşteri haricinde bir sebepten dolayı iş tamamlanmayacak ise Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ) aldığı tüm ücretleri iade etmek zorundadır. Ancak iş yapılmaya başlanmış ise MÜŞTERİ hiçbir şekilde iade tutarı isteyemez ve hak talebinde bulunamaz. İşin ilerlememesi MÜŞTERİ kaynaklı ise iş iptali ve iadesi söz konusu değildir.

 • Müşteri için yapılmış olan tüm tasarımsal (web sitesi, web sitesi taslağı, web sitesi onaylanmış taslağı, kurumsal evraklar, logo, kartvizit ve diğer matbuu evraklar, mockup sunumlar dahil) ürünler/çalışmalar sözleşme sonrasında dijital olarak veya mail ile Müşteri’ye iletildiğinde / sunulduğunda Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ) işin %100’ünü tamamlamamış / teslim etmemiş olsa dahi peşin olarak aldığı sözleşme tutarında belirtilen %60’lık ön ödeme kısmını müşteri talep edemeyecektir.

MADDE 11: PROJE DETAYI, YAPIMI ve TESLİMAT SÜRECİ 

Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ) müşteriye sağlayacağı internet adresi aracılığıyla müşterinin sitenin yapım aşamasını ve yapılan çalışmayı takip edebilmesini sağlayacaktır.

Projenin yapım süreci ana sayfa onaylanmasının ardından 30 iş günüdür. Nurullah ERDOĞAN ( Ket Web Dijital Medya Ajansı ) bu süreyi uzatma hakkına sahiptir.

MÜŞTERİ ile teklif formundaki belirlenen iş kalemleri adına bu sözleşme düzenlenmiştir. MÜŞTERİ 2021 Profesyonel Responsive Kurumsal Web Tasarım hizmeti alacaktır. Ücret: 3.500 TL + KDV olarak anlaşma sağlanmıştır.

MADDE 12: YETKİLİ MAHKEME VE İCRA DAİRELERİ 

İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde Ankara Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. 12 (oniki) maddeden, 8 (sekiz) sayfadan oluşan işbu sözleşme 06/11/2021 tarihinde 2 (İki) nüsha olarak düzenlenmiş olup, okunmuş ve imza altına alınmıştır. Sözleşme geçerliliği imzalandığı tarihten itibaren 1 (bir) yıldır. Yapılacak olan işlemlere göre sözleşme tarihi daha uzun veya bitiminde tekrar yapılması gerekmektedir.

 

 

MÜŞTERİ                                                                           NURULLAH ERDOĞAN

KAŞE – İMZA                                                                           KAŞE – İMZA

 

SÖZLEŞMEYİ PDF OLARAK İNDİR